Щітка для підлоги жорстка. Розмір 230*50 мм. Призначена для прибирання сильно забруднених ділянок підлоги, а також для чищення килимів. Щітка без ручки. Для з'єднання з держаком має конічний нарізний отвір, так званий італійський гвинт. В пакованні кольори в асортименті.
Ми виготовляємо щітки з оригінальної сировини. Є сертифікат якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування | Для килимових покриттів |
| Тип ворсу | Жорсткий |
| Матеріал ворсу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Тип ручки | без ручки |
| Матеріал ручки/черешка | Дерево |
| Ширина робочої частини | 23 см |
| Глибина робочої частини | 5 см |
| Довжина ручки/черенка | 120 см |
| Вага | 150 г |
| Колір | Бірюзовий |
| Виробник | АДАМпласт |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



