Йоржик для унітаза колір металік.Для замовлення пишіть будь ласка, колір.якщо опт, заказ одного кольору 40 шт.
АДАМПЛАСТ є виробником товарів народного споживання з пластику.Основна наша продукція — це йоржики для туалету.В асортименті три різновиди комплектів.широкий асортимент кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина ручки | 270 мм |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Ширина підставки | 150 мм |
| Довжина підставки | 150 мм |
| Діаметр підставки | 150 мм |
| Висота підставки | 110 мм |
| Загальна висота | 370 мм |
| Вага | 150 г |
| Колір | Золотистий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Виробник | АДАМпласт |
| Країна виробник | Україна |
| кількість кольорів | двоколірна щітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



